Haaland je postavio novi rekord Lige prvaka

Siguran sam da su mnogi sinoć gledali četvrtfinale Lige prvaka. Među njima se našao jedan igrač koji je impresionirao sve: Erling Haaland. S Dortmundom je bio nešto manje od dva mjeseca. I to je bio prvi put da je nosio dres Borussia Dortmund na utakmici Lige prvaka. Međutim, odmah je započeo svoj nastup.

U 69. minuti susreta, nakon primitka dodavanja svog suigrača, Haaland je precizno zabio. To mu je bio deveti gol u Ligi prvaka, ali njegov se nastup nastavio. U 77. minuti zgrabio je priliku iz kaznenog prostora i zabio snažnim udarcem. Napadač, koji je još mlađi od 20 godina, bio je zaista nevjerojatan! Njegov nastup potpuno je zasjenio dres Paris Saint-Germain.

Na kraju je vodio Dortmund do pobjede od 2-1. Štoviše, nakon meča postavio je novi rekord Lige prvaka. U prvih sedam utakmica Lige prvaka postigao je ukupno 10 golova, postavivši rekord najbržim za postizanje 10 golova u ligi.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 35 تاريخ : چهارشنبه 30 بهمن 1398 ساعت: 23:44