Harland je bio nevjerojatan u Ligi prvaka

Nedavno je autoritativno njemačko transfer web mjesto objavilo popis svih poskupljenja nogometaša ove sezone. Među njima je na prvom mjestu Erling Harland, koji je ove sezone nosio dres Borussia Dortmund. Prije godinu dana bio je vrijedan 5 milijuna eura, ali sada vrijedi 80 milijuna eura. To je nevjerojatno povećanje!

Zašto mu je cijena toliko porasla? Jer je bio nevjerojatan u Ligi prvaka. Zabio je 10 golova i asistenciju u osam nastupa u Ligi prvaka ove sezone. A njegov je nastup gotovo zasjenio sjaj dres Liverpool. U grupnoj fazi igrao je kao igrač Salzburga protiv Liverpoola. No, nakon poluvremena situacija nije bila dobra za Salzburg koji je zaostajao 3-2.

Tada je Harland ušao kao zamjena. Njegov je nastup odmah dao Salzburgu uvredljiv poticaj. I zabio je izjednačujući gol u 60. minuti. Iako je Salzburg na kraju izgubio igru ​​4-3, prepoznate su i njegove ofanzivne sposobnosti.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 4 فروردين 1399 ساعت: 14:34