Premijer liga ponovno pokreće turnir

Danas je počeo prvi meč nakon ponovnog pokretanja Premier lige. U 28. kolu Manchester Cityja je pobijedio Arsenal F.C. 3-0. Ova pobjeda će odgoditi napredak Liverpoolovog prvaka. Čak i ako Redsi pobijede u sljedećoj igri, ne mogu unaprijed osvojiti prvenstvo.

Uoči prve utakmice, prekrasan meč pokazao se kao bočna pobjeda, Manchester City je potpuno potisnuo Arsenal F.C .. Arsenal F.C., koji je izgubio, nije pobijedio u 26 uzastopnih utakmica. Raheem Sterling, koji je nosio dres Manchester City s druge strane, postigao je i svoj prvi gol 2020. godine, vodeći momčad u prvom poluvremenu. Kad su se u drugom poluvremenu opet borile, na terenu se pojavio uznemirujući prizor. Nedugo nakon što je Manchester City iskoristio zamjene, njihovi igrači sukobili su se s golmanima izvan kaznenog prostora. Igrač se ozlijedio i ispružio se s terena na nosačima.

Na kraju je Manchester City čvrsto osigurao pobjedu. Međutim, u ovoj prvoj utakmici zabrinjava fizičko stanje igrača koji nose nogometni dresovi. Ukupno tri igrača s obje strane napustila su stadion zbog ozljeda, a čak ni Manchester City, koji je dobio igru, nije bio zadovoljan.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 20 تاريخ : پنجشنبه 29 خرداد 1399 ساعت: 11:31