Cilj Gabriel Jesus daje pobjedu u Brazilu kako bi okončao njemački neustrašivi vožnji

ساخت وبلاگ

Brazil je postigao 1: 0 prijateljsku pobjedu nad Njemačkom kako bi zaradio mjeru zatvaranja nakon ponižavajućeg poraza na Svjetskom kupu 2014. godine. Vrlo je sretno gledati igrače da znaju mokro Svjetsko prvenstvo 2018 Brazil nogometni dresovi.

Dvije svjetske nogometne sile sastale su se po prvi put nakon što je Njemačka posramila Brazil 7-1 kod kuće prije gotovo četiri godine.

Ovo je pravi
dječji nogometni dresovi.Ali Brazilski obrambeni napad bio je u utorak u Münchenu, a samo je Gabriel Isus pokazao razliku.

Jesus je napao protunapad u 36. minuti, samo da izvrši udarcem preko šanka od 15 metara.

Međutim, manje od minute kasnije, Willian je poslao curling križ u Isusa, čija je moćna zaglavlja bila ravno u Njemačkoj vratar Kevin Trapp, ali je odjekivala i preko linije.

Njemačka je gotovo ubilo izvlačenje u 92. minuti kada je Toni Kroos pronašao prostor za pucanje, ali vratar Alisson je dobro spasio.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 27 تاريخ : جمعه 10 فروردين 1397 ساعت: 20:03