Harry Kane pojačava Tottenhamovu ofenzivnu razinu

Nedavno su neki mediji kritizirali da je povratak Harryja Kanea od ozljede usporio napad Tottenhama Spursa. Ali nakon jučerašnje utakmice, vjerujem da nitko više neće dvoumiti naprijed u nogometni dresovi Spursa. To je bila druga etapa četvrtfinala Lige prvaka, a Kane je postigao jedini gol u igri.

U prvom poluvremenu protivnici Tottenhama Borussia Dortmund bili su aktivni u napadu. Naprotiv, Tottenham je igrao pomalo konzervativno. No, Dortmund nije uspio postići niti jedan gol. Na poluvremenu, trener Porchino je prilagodio mentalitet igrača u dres Tottenham Hotspur. Tada smo jasno vidjeli da igraju miije. Nakon što je Kane postigao ključni gol, svi su bili inspirirani i imali su povjerenja u pobjedu. Na kraju, Tottenham je eliminirao Dortmund 1-0.

Bivši trener Spursa Harry Redknapp govorio je o Kaneu nakon utakmice. Rekao je: "Neki idioti kažu da je Kane usporio Tottenhamov prekršaj. To je glupost. On ne samo da pojačava Tottenhamovu ofenzivnu razinu, nego također ima sposobnost završiti igru.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 22 تاريخ : چهارشنبه 15 اسفند 1397 ساعت: 15:10