Ajaxova dostignuća zaslužuju poštovanje

Momčad koja nas je najviše iznenadila u nedavnoj Ligi prvaka je Ajax iz Nizozemske. Njihove nogometni dresovi nikad se prije nisu pojavile u polufinalu Lige prvaka, ali sada su to uspjeli. Jučer su odigrali svoje polufinalne protivnike Tottenham Hotspur.

Ajax su mladi tim. Sada je njihov najpoznatiji igrač Matthijs de Ligt, koji nosi dres AFC Ajax broj četiri. Kao kapetan dobro je izveo napad ekipe. Postigao je gol u sedmoj minuti utakmice. Ali Tottenham Hotspur je težak tim. Prilagodili su napad u drugom poluvremenu i snažno pritisnuli Ajaxovu obranu. Naposljetku su zabili tri gola za redom i došli do finala Lige prvaka.

Kada je igra završila, svi su igrači Ajaxa plakali. Nadali su se još većem uspjehu, iako su ove sezone radili čuda. No, obožavatelji su im dali veliki aplauz. Njihova postignuća zaslužuju poštovanje.

nogometni dresovi za dječji prodaja...
ما را در سایت nogometni dresovi za dječji prodaja دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ashley shophrvatska بازدید : 22 تاريخ : پنجشنبه 19 ارديبهشت 1398 ساعت: 18:37